ANASAYFA|

ELEKTRİK FATURALARINIZI SIFIRLAYIN...

Mevcut elektrik faturanızı ödeyerek, ek ödeme yapmadan
18 ila 48 ay'da elektrik faturanızdan kurtulun.

Rüzgar Elektrik Santrallerine kısa, orta ve uzun vade katılım sağlanarak %100’e varan elektrik tasarrufu dönemi başlamıştır.

T.C. Enerji Kanununun 5784 nolu “Yenilenebilir Enerji Yasası” kapsamı doğrultusunda, EPDK (Enerji Piyasası Denetleme Kurumu) mevzuatına uygun,  kısa, orta ve uzun vadede Yenilenebilir Enerji Sistemlerine yatırım yaparak mevcut elektrik faturalarınızı öder gibi, ek bir maddi yükümlülük gerekmeksizin, ister katılım payı oranı ile ortak, isterseniz söz konusu rüzgar elektrik santrallerini satın alarak elektrik faturalarından kurtulabilirsiniz.  Rüzgar ve Yenilenebilir Hibrid Enerji Sistemleri AR-GE Başkanlığı teknik kontrolünde,  T.C. Noteri huzurunda hazırlanan sözleşmeler doğrultusunda, T.C. Ticaret Bakanlığının öngördüğü üzere seçilen komiserin gözetiminde ve tarafsız Yeminli Mali Müşavirlerin denetiminde gerçekleşen katılım ortaklığı ve / veya sisteme sahip olarak %100 güven sağlanarak Türkiye’de kendi elektriğini kendin üret dönemi başlamıştır. Türkiyenin önde gelen bankaları tarafından aynı zamanda 20 yıllığına sigortalanan bu rüzgar elektrik santrelleri ile dışa bağımlılığa son vererek gelecek nesillere güçlü ve  temiz bir Türkiye bırakalım. 

 
Seracılar, Tarımcılar, Besi çiftlikleri, Benzin istasyonları, Villalar, Çiftlikler ( genel ), Kobiler (Kobi’lerin birden fazla katılım ortaklığı şartı ile ), vb.
 
 
 
Üniversiteler, Okullar, Belediyeler, Hastaneler, Hotel-Motel ve Turizm Tesisleri, Hava Limanları,  Maden ve Taş Ocakları, Fabrikalar, Villakentler, Sitekentler, Apartmanlar, Alışveriş merkezleri, Askeri Tesisler ve Karakollar,  vb.
Yenilenebilir Enerji Santrali Yatırımcıları, Otoproduktör yönetmeliğine uygun grup şirketler, Telekominikasyon hizmetleri veren Baz İstasyonları, Bayi ve şube zinciri olan şirketler, Bankalar, RES Türbin Tüccarları, vb.

ÖZEL NOT
Finansal yapiniz su an RES yatirimina elverisli degilse, EPDK tarafından yayınlanan Serbest Tüketici Yönetmeliği çerçevesinde 2008 yılında gerçekleşen toplam elektrik tüketiminiz 480.000 kWh (mevcut TEDAŞ fiyatları ile ortalama aylık 11.500 TL) üzerinde ise Serbest Tüketici kapsamına girmektesiniz. Bu şekilde elektrik enerjinizi bağlı bulunuduğunuz Elektrik Dağıtım Şirketi yerine ECOERJİ’den RES sistemini kiralayarak  %30 indirimli temin edebilirsiniz . Elektrik tedariğini Ecoenerji’den sağlamanız durumunda elde edebileceğiniz avantajları öğrenmek için doğrudan bizimle temasa geçebilir ya da ayni RES siparisinde oldugu gibi aşağıdaki formu doldurabilirsiniz

Başvurularınız için sizi en yakın bayilerimize  bekliyoruz!

Hemen Başvurun:

 
Okunma  Okunma : 14746
Yazdırılabilir Sayfa Yazdirilabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Gorusleriniz

PROJELERİ TÜRK İŞADAMI TANJU KARABUNAR ALDI
LISANSIZ URETIM 1000 KW'ya ÇIKIYOR
ECOENERJİ'den tarihi hamle
ECOENERJI Yeni kadrosuyla, yeni adresinde
ECOTECH 500 DIRECT DRIVE
6 Adet 500 KW Satılık
ENERJIDE MUTHIS HAMLE
HERKES ELEKTRIK SATABILECEK

Eğer elektrik üretme imkanınız olsaydı ?..

 ECO ENERJY © 2009 Tüm Haklary Saklydyr  |  Panel

SITE DESIGNED BY BLUE RISE